Управління персоналом за допомоги системи Парус

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для середнього і малого бізнесу > Персонал

Парус-Персонал

Парус - Персонал

Автоматизована система управління персоналом "Парус-Персонал" призначена для комплексної автоматизації бізнес-процесів HR-департаменту та відділу кадрів. 

Використання системи значно підвищує ефективність управління персоналом і полегшує HRM-процеси (Human Resource Management), в т.ч. завдання рекрутингу, мотивації, підвищення кваліфікації та ін 

Функціонал системи дозволяє автоматизувати:

Рекрутинг: 
Кадровий облік:
HRM: 
Звітність:  
Парус - Персонал
Система "Парус-Персонал" дає можливість отримувати користувальницькі звіти облікового характеру на підставі відібраних співробітників по тим чи іншим умовам відбору, слід зазначити, що поля, що включаються в такий звіт, вибираються користувачем самостійно, що робить систему більш гнучкою та функціональною. Налаштовані користувачем звіти зберігаються в базі даних і при подальшому їх виклику досить вказати ім'я звіту для виведення на друк.
Шаблони для друку документів містяться у форматі Excel, тому при необхідності є можливість їх редагування.
 

 

Додаткові функції:

  • забезпечена можливість оперативного відбору співробітників за заданими критеріями, що дозволяє отримувати оперативні зведення з різних напрямків діяльності персоналу;
  • в системі реалізована функція розмежування прав доступу до окремих розділів, що є необхідною умовою при роботі в системі декількох користувачів.
  • Система Парус-Персонал знаходиться в єдиному інформаційному середовищі з іншими модулями Парус-Підприємства 7, зокрема, вона може використовуватися спільно з "Парус-Заробітна плата" для формування більш повної звітності та для полегшення розрахунку заробітної плати.

 

Авторизацiя
Подiлитися