Центр підготовки фахівців групи компаній "Парус". Учбовий центp

 

www.parus.ua > Освіта > Учбовий центр

Центр підготовки фахівців групи компаній "Парус". Учбовий центp

Головний офіс в м.Києві має власний навчальний центр, силами якого здійснюється весь комплекс послуг по навчанню роботі з програмними продуктами (ПП) ПАРУС. Тут проходять навчання клієнти, партнери та співробітники групи компаній "Парус". Фахівці навчального центру також проводять сертифікацію користувачів, викладачів ВНЗ по ПП ПАРУС.

Навчання проводять фахівці компанії, що дозволяє слухачам отримувати інформацію з перших вуст. Це доповнює наявний у слухачів практичний досвід і розширює їхні можливості в оволодінні ПП ПАРУС. Заняття в навчальному центрі допоможуть слухачам підготуватися до складання кваліфікаційних тестів для отримання сертифікату зразка групи компаній  "Парус" .
Навчання проходить в обладнаному комп'ютерному класі. Кожен слухач забезпечується персональним комп'ютером і комплектом необхідної методичної літератури . Заняття проводяться в інтенсивному режимі, що дозволяє за відносно короткий період дати не тільки базові знання з ПП, але і розширити знання в предметних областях.

Умови навчання клієнтів у навчальному центрі групи компаній "Парус"

Навчальний центр надає послуги з навчання клієнтів як комерційних, так і бюджетних організацій, в індивідуальному порядку і невеликими групами. Навчання відбувається не тільки на етапі впровадження ПП в організації (первинне навчання), а й при можливій зміні персоналу у клієнта (вторинне навчання). Це дозволяє заощадити ресурси підприємства на підготовку нових кадрів, безпосередньо пов'язаних з веденням облікових процесів. Клієнти проходять навчання на демонстраційній або базі даних своєї організації.

Умови навчання викладачів-учасників всеукраїнської програми «ПАРУС -  навчальним закладам України» в навчальному центрі групи компаній "Парус"

На навчання програмним продуктам "Парус-Підприємство 7.40" і "Парус-Менеджмент і Маркетинг" приймаються викладачі, які вже мають початкові навички роботи з даними системами (тобто пройшли навчання з методичними посібниками, розробленими навчально-методичним центром нашої компанії для самостійного вивчення). 
 
На навчання системі "Парус-Підприємство 8.хх" приймаються викладачі тільки тих навчальних закладів, де:
  • навчальна база відповідає апаратно-програмним вимогам для установки і функціонування системи "Парус-Підприємство 8.хх"; 
  • навчальний заклад має у своєму розпорядженні професійного системного адміністратора, який має навички настройки та адміністрування Windows NT і основи адміністрування СУБД ORACLE.
Заявки на навчання мають бути подані не менш ніж за два тижні до планованого початку навчання і узгоджені з методистами УЦ за термінами.
Авторизацiя
Подiлитися