Сертифікація викладачів і студентів

 

www.parus.ua > Освіта > Парус - навчальним закладам > Сертифікацiя

Сертифікація викладачів і студентів

сертьифікат_парус_зразокВ рамках проведення програми «ПАРУС - для навчальних закладів України» можливе проведення сертифікації.

    Сертифікат групи компаній "Парус"  це підтвердження набуття навичок роботи з сучасними інформаційними технологіями в галузі бізнесу , що істотно підвищує вагу фахівця на ринку праці , підтверджує його високу кваліфікацію і дозволяє стати незамінним фахівцем.
 
  Сертифікат групи компаній "Парус" можуть отримати викладачі навчальних закладів та навчальних центрів після проходження курсу навчання в учбовому центрі групи компаній "Парус" , або після самостійного вивчення. По закінченні навчання необхідно здати кваліфікаційний тест на знання конкретного програмного продукту (продуктів). У разі успішного проходження тестування слухач отримує сертифікат користувача ПП «Парус».
 
    Крім того, сертифікатами користувача ПП «Парус» нагороджуються процвітаючі студенти та учні, які показали хороші результати в освоєнні програмних продуктів «Парус» та відповідних дисциплін у процесі навчання у своєму навчальному закладі.

Таблиця


Авторизацiя
Подiлитися