Спектр послуг для клієнтів Парус

 

www.parus.ua > Послуги

Послуги для клієнтів

Група компаній "Парус" є новатором у галузі впровадження інноваційних напрямів інформаційних технологій для вітчизняного IT-ринку вже багато років.

Ми пропонуємо системні рішення, які допоможуть компаніям в реалізації своєї бізнес-стратегії. На ринку IT-послуг, ми здійснюємо повний виробничий цикл створення програмного забезпечення досвідченими розробниками, спеціально під реалії існуючих проблем у бізнесі вітчизняних компаній. Ми проводимо не тільки установку, але і обслуговування нашого програмного забезпечення. В основі наших рішень лежить гнучкість і можливість налаштування під будь-якого користувача. група компаній "Парус"  задовольняє побажання найвимогливішого клієнта.
Для зручності освоєння програмних продуктів Парус, наша Компанія пропонує послуги з навчання роботі з ПЗ на робочих місцях замовників, а також навчання в нашому навчальному центрі, в якому проводяться індивідуальні та групові заняття.

Для оперативної консультаційної підтримки користувачів програмних комплексів Парус працює «гаряча лінія».
За час свого існування, центральний офіс розвинув потужну регіональну мережу, що дозволяє забезпечити підтримку користувачів в будь-якій географічній точці України. Співробітництво з Парус - це професійний підхід до проблематики питання і його якісне вирішення.

Послуги для клієнтів Корпорації Парус
Авторизацiя
Подiлитися