Інформація про групу компаній "Парус"

 

www.parus.ua > Про компанiю > Група компаній Парус

Група компаній "Парус"

Група компаній "Парус" заснована 5 квітня  1990 року.

Основний вид діяльності групи компаній "Парус": розробка, просування та впровадження ПЗ для автоматизації управління підприємством.

Завантажити презентацію

Перший продаж програмного забезпечення відбувся в 1991 році. Сьогодні група компаній "Парус" - одна з найбільших софтверних компаній України, які розробляють ПЗ для управління підприємством.

Крім Центру розробки, за час своєї діяльності, центральний офіс розвинув потужну регіональну мережу, що нараховує 28 регіональних представництв та понад два десятки дилерських компаній. Загальна кількість співробітників  становить понад 550 фахівців, з яких понад 250 працюють у Києві.

Кількість інсталяцій перевищує 200 000, ПЗ працює в більш ніж 20000 організацій.

Корпорация Парус в Украине. Главный офис

Будучи системним інтегратором і маючи у своєму розпорядженні кваліфікований персонал, група компаній "Парус" є: розробником програмного забезпечення для управління підприємством та бюджетними установами і організаціями (Парус-Планування і Фінансування, Парус-Управління автотранспортом, Парус-Менеджмент і Маркетинг, Парус-Консолідація, Парус-Страхування, Парус-Ресторан, Парус-Готель, Парус-Бухгалтерія, Парус-Заробітна плата, Парус-Персонал, Парус-Управління виробництвом, Парус-Управління діловими процесами, Парус-Магазин, Парус-Краса-Здоров'я-Спорт, Парус-Аквапарк, Парус-Розважальний заклад, Парус-Управління Логістикою, Парус-Управління конкурсними закупівлями, Парус-Канцелярія, Парус-Управління майном, Парус-Реклама, Парус-Туристичне агентство, Парус-Молочне виробництво, Парус-Контакт-центр, Парус-Пропускний режим, Парус-Торгівля і склад і т.д.), постачальником супутнього програмного забезпечення (ORACLE, MICROSOFT), різного торгового обладнання (ЕККР ІКС, МІНІ, Datecs, Samsung та ін), POS-обладнання (Posiflex, Flytech, JIVA, IBM, Aura, EPSON, TYSSO та ін), обладнання систем контролю доступу (CARD SYSTEMS), відеоспостереження та надає своїм клієнтам широкий спектр послуг, перелік яких може задовольнити найвимогливіших з них.

Група компаній "Парус" співпрацює з українськими навчальними закладами в рамках програми "Парус - для навчальних закладів України". На сьогоднішній день, програмні продукти "Парус" викладаються в більш, ніж 600 навчальних закладах України I-IV рівня акредитації. У навчальному центрі ПАРУС в Києві та на базі ВНЗ-партнерів проводяться різні тренінги, де викладачі проходять навчання основам роботи з різними програмними продуктами та здають кваліфікаційні тести.

Для проведення різного роду заходів, семінарів, тренінгів, конференцій, тощо, в головному офісі компанії в Києві, функціонує конференц-зал, здатний прийняти до 150 осіб. Зал оснащений сучасним мультимедійним обладнанням, кліматичною системою і зручними кріслами, що дозволяє проводити масштабні заходи в комфортних умовах.

 

Володіючи неабияким досвідом роботи, потужними трудовими ресурсами, стабільним фінансовим становищем, хорошою репутацією група компаній "Парус" завжди виступає в ролі надійної фірми-партнера, здатної вирішити завдання системної інтеграції і автоматизації управління підприємством.

Авторизацiя
Подiлитися