CRM-система «Парус - Реклама» для видавництв і рекламного бізнесу

 

www.parus.ua > Продукцiя > CRM: Менеджмент та Маркетинг > Реклама

CRM-система «Парус - Реклама» для видавництв і рекламного бізнесу

Парус - РекламаCRM-система "Парус - Реклама" орієнтована на автоматизацію первинних бізнес-процесів підприємств, які працюють у сфері реклами. Які безпосередньо розміщують рекламу (ЗМІ, сайти) так і виступають у якості посередників, наприклад, рекламних агентств. "Парус - Реклама" також є розширенням CRM - рішення «Парус - Менеджмент і маркетинг» для цього типу компаній.

Використання клієнт-орієнтованого підходу в роботі з клієнтами дозволить Вам підвищити ефективність роботи менеджерів, тим самим сприяти збільшенню числа лояльних клієнтів. Оперативність обслуговування, координація роботи відділів компанії, прискорене отримання потрібної інформації, формування аналітичних звітів - все це Ви можете отримати, використовуючи наші програмні продукти та методики. Автоматизація більшості рутинних операцій у повсякденній роботі з клієнтами дозволяє вивільнити додатковий час для збільшення кількості ділових контактів, а також сприяє зниженню ризиків пропуску або втрати важливої ділової інформації.

Функціональні можливості «Парус - Реклама»:

Редакція

Продажі

Маркетинг і адміністрування виробничих процесів

Переваги системи:

Комплексний підхід до автоматизації бізнес-процесів видавництва на базі «Парус - Підприємство 7», із застосуванням додаткових модулів «Парус - Бухгалтерія», дозволяє повністю автоматизувати не тільки завдання первинного документообігу та управління взаємовідносинами з клієнтами, але і завдання, пов'язані з веденням бухгалтерського, податкового обліку та здійсненням аналізу фінансово-господарської діяльності.

 

 

 

Авторизацiя
Подiлитися