Управління якістю продукції

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для великих підприємств (ERP) > Управління якістю

Управління якістю продукції

Система має ряд функцій з контролю, класифікації та аналізу браку, формування бази даних рекомендацій щодо його усунення, - з одного боку, і контроль матеріалів і комплектуючих, класифікація постачальників і формування рейтингу постачальника, аналіз відхилень від нормативних показників контрольованих параметрів - з іншого.

Реалізована група функцій «Дефектність», що вирішують ряд завдань за класифікацією браку, його локалізації, і формуванню основних звітів.

Група функцій Управління якістю реалізує можливості контролю матеріалів і комплектуючих.

Вхідний контроль - його аспекти, реалізовані групою функцій Управління якістю/Вхідний контроль. Довідники системи містять основні структури для класифікації вхідного контролю.

Група функцій Управління якістю/Аудит якості дозволяє формувати основні категорії проведення аудиту, формувати план проведення аудитів і складати документи, що фіксують результати аудиту (з підписами сторін).

Результати проведення статистичного контролю оформляються, використовуючи функцією Управління якістю/Статистичний контроль, Контрольні карти. Контекстне меню на рядку таблиці контрольних карт дозволяє виводити результати контрольних замірів і формувати опис контрольованих параметрів.

 

Замовити презентацiю

Авторизацiя
Подiлитися