Програмно-апаратний комплекс "Парус - Магазин"

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для середнього і малого бізнесу > Магазин

Парус-Магазин

Система для управління магазиномПрограмно-апаратний комплекс "Парус-Магазин" призначений для автоматизації обліку та управління в торгових центрах, середніх і малих магазинах, мінімаркетах, спеціалізованих і просто магазинах. Автоматизація процесу продажу товарів і послуг з використанням торгового обладнання дозволяє виконувати аналіз товарообігу і приймати відповідні управлінські рішення щодо його оптимізації для збільшення прибутку від діяльності магазину.

Функціональні можливості: 
 
Використання програмно-технічного комплексу "Парус-Магазин" дозволяє:
Для успішного використання системи в малих і середніх підприємствах роздрібної торгівлі був розроблений Парус - Магазинвідповідний інтуітивний та зручний функціонал.
"Парус-Магазин" дозволяє формувати такі документи та звіти:
Система постійно підтримується в актуальному стані по відношенню до діючогоПарус - Магазин законодавства і забезпечує інтеграцію з усім торговим та POS обладнанням, яке широко використовується на території України: сканер штрих-кодів, електронні ваги, ЕККА (електронний контрольно-касовий апарат), фіскальний реєстратор, чековий принтер і т.д.
Перелік виробників підтримуваного торгового обладнання:
Samsung, Dateks, IKS, Unisystems, Silex, DIGI, UNS, Марія, Калина.
 
При інтеграції "Парус-Магазин" з системами «Парус -Бухгалтерія», «Парус- Торгівля і склад», «Парус- Заробітна плата», «Парус-Персонал», «Парус-Пропускний режим» комплекс має можливість реєструвати рух за всіма рахунками бухалтерского та податкового обліку, підготовляти всю стандартну звітність, вести складський облік про наявність та рух товарів, проводити розрахунок заробітної плати, вести облік персоналу, контролювати і розмежовувати доступ в приміщення, формувати табель обліку робочого часу співробітників.

 


 За більш детальною інформацією про систему звертайтеся у відділ маркетингу групи компаній "Парус": 
Тел.: +38  (095) 286-17-50
E-mail: market@parus.com.ua
Авторизацiя
Подiлитися