www.parus.ua > Продукцiя > Для середнього і малого бізнесу > Пропускний режим

Версия для печати

Парус-Пропускний режим

 Концепція рішень для підприємств

«Парус - Пропускний режим» - це програмно-технічний комплекс для управління та організації пропускного режиму, управління доступом в приміщення і на територію підприємства, автоматичної реєстрації входу / виходу / виїзду / в'їзду / переміщення з урахуванням допусків, протоколювання інформації з можливістю подальшої обробки (аналітичні звіти, табелювання, розрахунок ЗП та ін.)

Впровадження комплексу дозволяє вирішувати завдання управління доступом як в офісах невеликих компаній, так і на великих підприємствах, установах, організаціях зі спеціальним режимом роботи персоналу. Впровадження комплексу в навчальних закладах виключає проникнення сторонніх осіб, зменшує ризик крадіжок і пошкоджень матеріальних цінностей, полегшить контроль і управління в гуртожитках. Додатковою перевагою є контроль відвідування навчального закладу студентами. Система має невисоку вартість і управління нею може здійснюватися з одного комп'ютера. Розширення системи реалізується шляхом підключення нових точок і спеціалізованих комп'ютерних робочих місць. Робота комплексу «Парус-Пропускний режим» охоплює різні категорії персоналу, включаючи бюро перепусток, фахівців служби безпеки, фахівців відділу кадрів, табельників, фахівців з розрахунку заробітної плати, адміністраторів і керівників. Таким чином, систему контролю доступу «Парус-Пропускний режим» можна розглядати не тільки як комплекс технічних засобів забезпечення безпеки об'єкта, але і як один з основних компонентів інформаційної системи підприємства, що мінімізує вплив людського фактора на кінцеві дані. Технічна платформа комплексу не вимагає витрат на придбання додаткового програмного забезпечення чи систем управління базами даних, що виключає так звані "приховані" витрати при проведенні проекту.
 
Концепція рішень для сфери послуг

Пропускной режим«Парус-Пропускний режим» може бути використаний для організації платного автоматизованого обслуговування клієнтів з використанням ідентифікаторів різного типу (безконтактних карт і брелоків, браслетів, картонних штрих-кодових квитків і інш.). Основою обслуговування є надання доступу на платну територію і безготівкова оплата отриманих сервісів та послуг (аквапарк, басейн, спортзал, пляж, клуб тощо), прохід на яку здійснюється через стандартне обладнання системи контролю доступу (турнікети, врата та ін.) за фактом успішного зчитування ідентифікатора. Завдяки відсутності впливу людського фактора при обслуговуванні клієнтів, використання «Парус-Пропускний режим» дозволяє не тільки зробити таке обслуговування швидким і зручним, але і збільшити прибуток підприємства завдяки високій пропускної здатності системи, запобігти зловживанням з боку персоналу шляхом забезпечення надійного контролю за рухом грошових коштів через відповідні служби об'єкта, аж до повного виключення руху готівки.
 
Функціональні можливості
Використання системи дозволяє:
• організувати багаторівневе управління доступом на територію об'єкта, в номери та приміщення;
• реєструвати персональні ідентифікаційні дані по персоналу (ПІБ, фотографія, дані з документів, контактні реквізити тощо);
• здійснювати облік переміщень персоналу та відвідувачів через контрольні точки (вхід/вихід, спроби входу в заборонені зони);
• адмініструвати права доступу персоналу в розрізі приміщень і часу доби і т.д.;
• керувати видачею та обліком разових перепусток для відвідувачів і автотранспорту;
• контролювати несанкціоновані дії співробітників;
• здійснювати реєстрацію відвідувачів і видачу перепусток;
• контролювати дисципліну праці (формування списків співробітників, які запізнилися, залишили приміщення раніше встановленого графіка, тих, хто перебуває у відрядженні, відпустці, відгулі, на лікарняному та ін.)
• організувати доступ на об'єкт при роботі персоналу в кілька змін;
• блокувати загублені пропуски;
• формувати табель обліку робочого часу з передачею даних в модуль «Парус-Персонал» і «Парус-Заробітна плата»;
• забезпечити доступ до інформації про наявність/відсутність і час входу/виходу персоналу на об'єкт з демонстрацією ПІБ, підрозділів, фотографій;
• забезпечити безпечну евакуацію персоналу через пропускні точки в нештатній ситуації;
• обмежити прохід осіб за чужими перепустками (можливість візуальної ідентифікації фотографії в системі з особою, яка перетинає контрольні точки).
«Парус-Пропускний режим» інтегрується з будь-якою системою управління підприємством.
 
Система легко інтегрується з іншими модулями , компонентами та рішеннями ПАРУС, такими як: "Парус-Ресторан", "Парус-Готель""Парус-Краса, здоров'я, спорт", "Парус-Лечебное учреждение", "Парус-Менеджмент та маркетинг", "Парус-Бухгалтерія", "Парус-Персонал", "Парус-Заробітна плата" та іншими, що дозволяє їй бути використаною в автоматизації пропускного режиму державних установ, заводів, виробничих підприємств, ресторанних та готельних комплексів, спортивних і нічних клубів, аквапарків, торгово-розважальних центрів, паркінгів.Проп. режим
 
Монтаж та сервіс
 
Наявність власних ресурсів і висококваліфікованих фахівців дозволяє виконувати повний спектр робіт від монтажу системи до повного впровадження в роботу. Розгалужена регіональна мережа дозволяє нам забезпечувати монтаж і підтримку роботи системи в межах всієї України.
 
© 2003-8 Парус